Керамічні блоки

Відображаються усі з 63 результатів

Керамічний блок Поротерм за низькою ціною у Києві

У нас можна купити керамічні блоки Поротерм у Києві за цінами, рекомендованими виробником. Поставляємо будівельну продукцію із сертифікатами якості, паспортами. Доставляємо замовлення по всій Україні.

Поризований блок Porotherm – це продукт найінноваційних та передових технологій компанії Wienerberger.

Цегла перфорована по горизонталі або вертикалі. Виготовлений шляхом формування та спеціального випалу глини. В основі сировини вугільна зола, натуральна глина, рисове лушпиння.

Завдяки технологіям обробки сировини, пориста структура блоку значно вища за показниками міцності, довговічності, швидкості зведення кладки, ніж характеристики стандартної цегли. Продукцію вибирають для побудови по-справжньому теплих будинків. При цьому ціна на porotherm залишається доступною.

Переваги Porotherm:

  1. Висока міцність. Міцність цегли на стиск перевищує 3,5 мм. Марка міцності вказує вагу, яка здатна витримати штучний камінь на кожен квадратний сантиметр поверхні. При цьому кладка не потребує армування.
  2. Чудова теплоізоляція. Завдяки перфорації матеріал має високі теплоізоляційні характеристики. Опір теплопередачі Ro = 3,24 (м2 * С) / Вт.
  3. Довговічність. Коефіцієнт водопоглинання матеріалу 15%, що знижує ймовірність появи тріщин, вогкості та усадки стін. Висока міцність на стиск, стійкість до вогню гарантують надійність, довговічність. Термін служби цегли Porotherm більше 150 років.
  4. Підвищена вогнестійкість. Кераміка проходить випалення при температурі близько 900°C, тому не боїться вогню. У нас можна купити в Києві керамічні блоки porotherm, які не виділяють шкідливі речовини при горінні або нагріванні.
  5. Швидкість будівництва. Для будівництва стіни не потрібна витримка. Завдяки легкій вазі та тонкошовній технології обробки робочий час зведення стіни скорочується.

Які керамічні блоки поротерм (Porotherm) можна купити у нас у Києві

Пустотіла цегла – красивий і розумний штучний камінь. У нас є великий вибір модулів блоку як великих розмірів, так і малоформатних.

Доступні розміри:

  • Довжина: 35, 38, 39,8, 51 см;
  • Ширина: 18, 25, 25,5 см;
  • Товщина: 14, 188, 219 мм.

Ціна за куб Поротерм зазначено у картці товару

 

Замовляйте Поротерм у Києві за низькою ціною

Тепла кераміка зібрала найкращі технічні новинки та досягнення будівельників Європи. Економічність і висока теплоопірність досягається за рахунок ефективної форми порожнин каменів. Цегляні стіни утримують тепло, тому можна уникнути додаткового утеплення.

Наразі будівельні новинки доступні і в Україні. Щоб дізнатися про актуальні ціни на керамічний блок porotherm і зробити замовлення, телефонуйте!

Догори